Forum

• Post new topic
  • Reply to topic

Tipy a triky na fóru

Share
Mirek

Postava
Povolání: Rychtář

Tipy a triky na fóru

Post by Mirek on 22/1/2017, 22:53

Taková malá rada - fórum se (alespoň mně) objevuje v základním nastavení v anglickém jazyce. Pro ty, kteří by s tím měli problémy, lze toto změnit na češtinu cestou: Welcome [jméno] -> Edit profile -> dole Board language (v záložce Preferences). Není to dokonalé, ale snad to někomu život usnadní Smile

Mirek

Postava

Re: Tipy a triky na fóru

Post by Mirek on 10/4/2017, 19:58

Další z tipů a triků - hned pod tlačítkem, které se používá na soukromé zprávy, lze najít tlačítko "View posts since last visit." To vám ukáže příspěvky, které byly přidány od vaší poslední návštěvy. Pozor ale - je tam asi nějaký početní limit, neboť už se mi párkrát stalo, že když takových příspěvků bylo hodně, některé se mi nezobrazily.

Postava

Post by Mirek on 11/4/2017, 14:36

A další tip bude podle vás. Co byste o fóru chtěli zjistit? Co vám nejde, co vám tu chybí? Napište mi sem a já to zkusím zjistit Very Happy
Terka

Post by Terka on 1/5/2017, 18:07

šlo by nějako dávat ty různé akce do kalendáře? Very Happy myslím, že cvičení nebo libušín se tam objevily Smile myslím, že by to mohlo některým lidem mohlo usnadnit plánování Smile
Mirek

Postava

Post by Mirek on 1/5/2017, 20:44

To je také jednoduché, ale každá akce pak musí mít založené na fóru vlastní téma (což stejně má). U psaní prvního příspěvku daného tématu se pak vždy dole, těsně nad tlačítkem Send (poslat), objeví malá tabulka pro zaznačení do kalendáře (viz obrázek, nutno rozkliknout). V prvním řádku této tabulky se napíše datum začátku akce, do druhého řádku hodiny a minuty (přesný začátek), do třetího pak doba trvání akce. Wink Nebojte se, pokud to do kalendáře nezanesete hned při zakládání tématu, lze to provést i dodatečně pomocí tlačítka EDIT pod právě tím prvním příspěvkem.

Lovčí

Post by Lovčí on 2/5/2017, 08:55

Drobnost, která by mě potěšila - nešlo by nastvit zobrazování tak, aby byl poslední (nejčerstvější) příspěvak zobrazen jako první?
Mirek

Postava

Post by Mirek on 2/5/2017, 09:06

No, to by bylo zajisté pěkné, ale mé bádání bohužel žádný pozitivní výsledek nepřineslo. Pokud na to přijde někdo jiný, ať to sem směle napíše, ale já budu muset tuto žádost zanechat nevyřízenou.

Sponsored content

Post by Sponsored content

• Post new topic
  • Reply to topic

Current date/time is 19/11/2017, 07:51